Rezervace
Střížkovská 1/29 A, Praha 8 Střížkov PO-NE 11:00-23:30 +420 608 340 199

Rezervacestolu


  SVATOJÁNSKÝ DVŮR Vítejte v rodinné restauraci
   

  Rezervaceonline rezervační formulář

  Rezervace na tentýž nebo následující den, prosím vytvářejte telefonicky z důvodu zjištění aktuální kapacity. Rezervační formulář využijte na rezervace ve větším předstihu. Na online rezervace vytvořené na tentýž den nebude brán zřetel.

  Děkujeme za pochopení,

  Bubeníkovi a tým Svatojánského Dvora

  PivoTankové pivo Pilsner Urquell

  Pivo se do Vašich sklenic dostává z dvouplášťových měděných tanků. Pivo při skladování a čepování vůbec nepřichází do kontaktu se vzduchem. To spolu s ošetřením a chlazením sklenic zaručuje, že pivo z tanku je vždy čerstvé a v té nejlepší kondici.

  Hladinka               65,-
  Šnyt                        47,-
  Mlíko                     47,-

  -> Nápojový lístek <-


  TerasaVELKOKAPACITNÍ KRYTÁ LETNÍ ZAHRÁDKA

  Při příznivém počasí je možné využít prostory naší kryté letní zahrádky s obsluhou. Přijďte si vychutnat výborné jídlo a pití na čerstvém vzduchu. Při chladných večerech na zahrádce zapůjčujeme deky. Vaše ratolesti se můžou vyřádit na dětském hřišti a vy na ně budete mít krásný výhled. Na větší akce a oslavy je možné rezervovat místo v letní kuchyni pod střechu.

  -> Galerie <-

  JídloVaříme českou a mezinárodní kuchyni

  Náš jídelní lístek několikrát do roka obměňujeme, ale vždy v něm naleznete oblíbená jídla, díky kterým se k nám hosté rádi vracejí. Ať už jsou to naše vyhlášená žebra, kachýnka, nebo speciality z naší udírny. Vždy klademe důraz na využívání surovin od malých a středních lokálních dodavatelů.

  -> Jídelní lístek <-

  -> Galerie <-

  Fotka Minutky - Vepřová panenka

  GrilPískovcová letní kuchyně

  Všechny uzené pokrmy si na ovocném dřevě v letní kuchyni sami udíme, abychom docílili jedinečné chuti. V průběhu letní sezóny pravidelně pořádáme akce spojené s grilováním, o kterých se dozvíte na našem Facebooku. Prostor venkovního grilu je si možné pronajmout na oslavy, firemní večírky, nebo jiné akce.

  -> Více informací <-
  -> Galerie <-

  AlkoholŠIROKÁ NABÍDKA DESTILÁTŮ A BUTIKOVÝCH VÍN

  K rozšířené nabídce vína, destilátů nebo koňaků a whiskey, naleznete v restauraci také rumovou vitrínu s více jak 50 druhy nejen karibských rumů. Nový sortiment pravidelně doplňujeme.

  -> Rumová karta <-

  -> Vinná karta <-

  -> Nápojový lístek <-


  InteriérJEDINEČNÉ VNITŘNÍ PROSTORY

  Ať už se chystáte na obchodní schůzku, rodinný oběd nebo večeři s přáteli, Vaše setkání vždy doplní naše jedinečné prostory. Původní pískovcové sloupy s klenbami jsme doplnili masivním krbem, kamenným obložením a nejrůznějšími starožitnými doplňky, abyste se cítili, jako vráceni v čase.

  Pokud máte rádi vůni praskajícího dřeva a teplo rozpáleného krbu, tak v zimních měsících ve večerních hodinách nepravidelně zatápíme. V případě větších rezervací a akcí je možné v krbu zatopit v libovolné době. Prosím sdělte nám tuto informaci při vytváření rezervace. Ve vnitřním krbu je možné na objednávku připravit například kachny, kuřata, krocana nebo vepřovou kýtu.

  Historické prostory Svatojánského Dvora jsou ideálním místem pro pořádání nejrůznějších akcí. Vše připravíme podle Vašich představ. Každou akci řešíme individuálně, proto vždy preferujeme osobní setkání. Nezapomenutelná atmosféra, osobní přístup a komplexní služby.

  -> Galerie <-
  -> Historie <-
  -> Služby <-

  HotelLUXUSNÍ UBYTOVÁNÍ V ZÁMECKÉM STYLU

  V prvním patře budovy se nachází deset pokojů o celkové kapacitě 22 osob za použití stávajících postelí a možností do pěti pokojů umístit přistýlku. Všechny pokoje jsou vybaveny historickým nábytkem, starožitnými doplňky a každý pokoj je unikátní. V naší nabídce jsou pokoje různých kategorií. Za zmínku stojí pokoj kategorie SUPERIOR, který má k dispozici balkón, hydromasážní vanu a může sloužit například jako novomanželské apartmá.

  -> Galerie <-

  -> Více informací <-


  KontaktNapište přímo majiteli

  Svatojánský Dvůr je rodinný podnik, na kterém nám velice záleží. Budeme rádi za každou zpětnou vazbu a zodpovíme Vaše dotazy. Pomůžete se nám stále zlepšovat, abychom byli schopni našim zákazníkům poskytovat stále lepší služby. Na Vašem názoru nám záleží! V neodkladných záležitostech nás prosím kontaktuje telefonicky, případně e-mailem.

   Svatojánský Dvůr