Rezervace
Střížkovská 1/29 A, Praha 8 Střížkov PO-NE 11:00-23:30 +420 608 340 199

Rezervacestolu


  Objednat online SVATOJÁNSKÝ DVŮR Vítejte v rodinné restauraci

  AktuálněProvoz restaurace od 18.12.2020

  Vážení přátelé a hosté Svatojánského Dvora,

  Provoz restaurace od 18.12. do odvolání probíhá z nařízení vlády přes výdejní okénko (přes dveře s sebou) a formou rozvozu denně v čase 11:00-20:00 (Pá a So 11-21:00).

  Prosíme sledujte naše sociální sítě, kde se dozvíte všechny novinky.

  Přejeme pevné zdraví a pozitivní náladu.

  Zdraví,

  Bubeníkovi

  VelikonoceSpeciální velikonoční nabídka

  Letošní Velikonoce bohužel nebudou jako obvykle a nemůžeme kvůli vládním nařízením uspořádat venkovní grilování a velikonoční jarmark, jak jsme plánovali. I tak jsme pro Vás připravili speciální velikonoční nabídku, jejíž součástí jsou naše domácí produkty, které jste si oblíbili. Rozhodli jsme se letos nejít s proudem, a proto si u nás zaječí, králičí ani jehněčí nedáte. Pochutnat si ale můžete na divočákovi se šípkovou omáčkou. S domácím zelím až někdy příště:).

  Samozřejmě nebude chybět ani zelené pivo!

  -> Menu <-


  VyzvednutíJídla s sebou u výdejního okénka

  Vybírat si můžete z >denního menu<, které je k dispozici po celou dobu otevírací doby (do vyprodání) nebo z našeho stálého >jídelního lístku<. Dále s sebou nabízíme pivo Pilsner Urquell (čepované do PET láhve) nebo >vína<.

  Objednávejte na telefonním čísle +420 608 340 199 nebo +420 608 179 901.

  Jídlo si můžete odnést ve vlastních nebo našich krabičkách (naše krabička 5-10Kč, podle druhu boxu). Čas vyzvednutí jídel prosím sdělte při objednávce společně se způsobem platby.

  Při čekání na objednávku, mějte prosím nasazenou roušku a dodržujte rozestupy. Všechna aktuální nařízení naleznete >ZDE<.


  Rozvozjídla až k vám domů

  Kromě rozvozových společností >Dámejídlo<, >Wolt< a >Bolt<(android >zde<), můžete využít možnosti našeho rozvozu ZDARMA až k vám domů.

  Je možné si vybrat ze stálého >jídelního lístku< i >denního menu<. Nejvhodnějším pokrmem z naší nabídky k rozvozu je >Pinsa<.

  Objednávky se budeme vždy snažit doručit v co nejkratším čase, ale je také možné objednat si jídlo tzv. na čas.

  Minimální objednávka 300Kč. Rozvážíme v okruhu 3 km (Střížkov, Prosek, Ládví a Kobylisy). Platbu preferujeme v hotovosti, ale je možná také kartou (máme pouze jeden platební terminál na objednávky s sebou k vyzvednutí a rozvoz, takže ne vždy bude terminál k dispozici).

  Objednávejte na telefonním čísle +420 608 340 199 nebo +420 608 179 901


  PivoTankové pivo Pilsner Urquell

  Pivo se do Vašich sklenic dostává z dvouplášťových měděných tanků. Pivo při skladování a čepování vůbec nepřichází do kontaktu se vzduchem. To spolu s ošetřením a chlazením sklenic zaručuje, že pivo z tanku je vždy čerstvé a v té nejlepší kondici.

  Hladinka               45,-
  Šnyt                       30,-
  Mlíko                     30,-

  -> Nápojový lístek <-


  TerasaVELKOKAPACITNÍ KRYTÁ LETNÍ ZAHRÁDKA

  Při příznivém počasí je možné využít prostory naší kryté letní zahrádky s obsluhou. Přijďte si vychutnat výborné jídlo a pití na čerstvém vzduchu. Při chladných večerech na zahrádce zatápíme v plynových přímotopech a zapůjčujeme deky. Vaše ratolesti se můžou vyřádit na dětském hřišti a vy na ně budete mít krásný výhled.

  -> Galerie <-

  JídloVaříme českou a mezinárodní kuchyni

  Náš jídelní lístek několikrát do roka obměňujeme, ale vždy v něm naleznete oblíbená jídla, díky kterým se k nám hosté rádi vracejí. Ať už jsou to naše vyhlášená žebra, kachýnka, nebo speciality z naší udírny. Vždy klademe důraz na využívání surovin od malých a středních lokálních dodavatelů.

  -> Jídelní lístek <-

  -> Galerie <-


  GrilPískovcová letní kuchyně

  Všechny uzené pokrmy si na ovocném dřevě v letní kuchyni sami udíme, abychom docílili jedinečné chuti. V průběhu letní sezóny pravidelně pořádáme akce spojené s grilováním, o kterých se dozvíte v sekci Služby, nebo na našem Facebooku. Prostor venkovního grilu je si možné pronajmout na oslavy, firemní večírky, nebo jiné akce.

  -> Více informací <-
  -> Galerie <-

  AlkoholŠIROKÁ NABÍDKA DESTILÁTŮ A BUTIKOVÝCH VÍN

  K rozšířené nabídce vína, destilátů nebo koňaků, naleznete v restauraci také rumovou vitrínu s více jak 30 druhy nejen karibských rumů. Nový sortiment pravidelně doplňujeme.

  -> Rumová karta <-

  -> Vinná karta <-

  -> Nápojový lístek <-


  InteriérJEDINEČNÉ VNITŘNÍ PROSTORY

  Ať už se chystáte na obchodní schůzku, rodinný oběd nebo večeři s přáteli, Vaše setkání vždy doplní naše jedinečné prostory. Původní pískovcové sloupy s klenbami jsme doplnili masivním krbem, kamenným obložením a nejrůznějšími starožitnými doplňky, abyste se cítili, jako vráceni v čase.

  Pokud máte rádi vůni praskajícího dřeva a teplo rozpáleného krbu, tak topíme od září do dubna od 18 hod. V případě větších rezervací je možné v krbu zatopit v libovolné době. Prosím sdělte nám tuto informaci při vytváření rezervace. Ve vnitřním krbu je možné na objednávku připravit například kachny, kuřata, krocana nebo vepřovou kýtu.

  Historické prostory Svatojánského Dvora jsou ideálním místem pro pořádání nejrůznějších akcí. Vše připravíme podle Vašich představ. Každou akci řešíme individuálně, proto vždy preferujeme osobní setkání. Nezapomenutelná atmosféra, osobní přístup a komplexní služby.

  -> Galerie <-
  -> Historie <-
  -> Služby <-

  HotelLUXUSNÍ UBYTOVÁNÍ V ZÁMECKÉM STYLU

  V prvním patře budovy se nachází deset pokojů o celkové kapacitě 22 osob za použití stávajících postelí a možností do pěti pokojů umístit přistýlku. Všechny pokoje jsou vybaveny historickým nábytkem, starožitnými doplňky a každý pokoj je unikátní. V naší nabídce jsou pokoje různých kategorií. Za zmínku stojí pokoj kategorie SUPERIOR, který má k dispozici balkón, hydromasážní vanu a může sloužit například jako novomanželské apartmá.

  -> Galerie <-

  -> Více informací <-


  KontaktNapište přímo majiteli

  Svatojánský Dvůr je rodinný podnik, na kterém nám velice záleží. Budeme rádi za každou zpětnou vazbu a zodpovíme Vaše dotazy. Pomůžete se nám stále zlepšovat, abychom byli schopni našim zákazníkům poskytovat stále lepší služby. Na Vašem názoru nám záleží!

   Svatojánský Dvůr